TAASTUMINE, OLULINE OSA AKTIIVSEST ELUVIISIST

Trenn ja puhkamine käivad käsikäes. Väga oluline on see, et keha saaks piisavalt puhata. Kuna ma teen 5x nädalas tugevat jõutrenni siis paratamatult on pinge lihastes tuntav. 😀 Esmakordselt käisin proovimas, mida kujutab endast rullmassaaž, mis viimasel ajal sotsiaalmeedias laineid lööb.

IMG_1551

Mis on rullmassaaž?

Masinate tööpõhimõte koosneb pöörleval trumli paiknevatest rullidest, mis teevad kindel arv pöördeid minutis. Tänu sellele on tegemist äärmiselt efektiivse salendava, nahka pinguldava ja lõdvestava keha üldmassaažiga. Üks peamisi põhjuseid, miks rullmassaaži masinad on nii populaarsed, on nende abil läbi viidud hoolduskuuride pikaajaline toime. Naha alla kogunenud rasv toimetatakse kehast välja mitmete hoolduste jooksul ja see ei tule tagasi nagu paljude rangete dieetide ja muude drastilise kaalulangetuse puhul.

Ülioluline on protseduuri ajal juua piisavalt vett, sest meie lihased töötavad maksimaalselt just siis kui keha on piisavalt hüdreeritud. Vedeliku tarbimine enne ja peale massaaži on samuti väga oluline kuna see aitab organismil kergemini jääkaineid väljutada. Roll Studio pakub kõikidele oma klientidele vajaliku koguse vett ka massaaži ajal, et hoida organism tasakaalustatud olekus.

644AD022-10FB-4014-B003-130667296EEE

Miks on rullmassaaž oluline?

Rullmassaaži protseduur on kordades tugevam ja tõhusam tavalisest lümfimassaažist. Inimene ise ei suuda nii tõhusalt seda Teile teostada kui rullmassaaži masin. Te saate rullmassaaži masina abil erinevaid poose võttes massaaži kogu kehale aidates oma organismisl stiumuleerida lümfide tööd ja väljutada organismist mürkaineid.

Rullmassaaž on treening ja lõõgastus kaks ühes. Peale 60 minutilist massaaži protseduuri tunned nagu oleks lõpetanud ühe hea ja efektiivse treeningu ning samas tunned ka mõnusat lõõgastust, mis virgutab keha ja vaimu.

327CC9D7-AD97-4703-86F6-1D6393B2A64E

Minu arvamus sellest… Soovitan kindlasti kõigile, kes midagi uut soovivad proovida ning samas ka vaheldust tavamassaažile. Eks alguses ikka kompasin, et üldse valulikud punktid üles leida. Kuid usun, et mida rohkem seal käia siis seda paremini õpib inimene oma keha tundma ja leiab kord korraga kiiremini probleemsed kohad üles! Seal olles võibolla nii väga ei tunnegi, et midagi toimub aga nooo järgmisel päeval andsid jalad ikka korralikult tunda ja samuti ka ülakeha! 🙂 Niiet väga tõhus masin!

Kel huvi siis siin on Roll Studio link ka

http://rollstudio.ee

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Create a free website or blog at WordPress.com.

Up ↑

%d bloggers like this: