5 NIPPI KUIDAS HOIDUDA ÜLESÖÖMISEST

Käes on jälle see imeline jõuluaeg ning poed on lookas heast ja paremast nii samuti ka meie toidu lauad. Minnes jõulude ajal külla vanaemale, sugulastele või lihtsalt olles perega siis me kõik teame, et eestlased on suured vaaritajad… 😀 Natuke meenutab jõulu lauas söömine sellist vaatepilti nagu oleks see viimane kord, mil süüa saab. Rahu! Toon allpool mõned lihtsad, kuid üpriski kasulikud nipid välja kuidas end jõululaua ääres ohjeldada nii, et ei tekiks ülesöömist.

IMG_2420

  1. Rohkem ei ole alati parem! Jah laual on nii palju head aga siin kohal tuleks meeles pidada, et ei ole vaja taldrikut kohe puupüsti täis laduda. Väiksem taldrik on siin kohal hea nipp, siis ei teki kiusatust 😉
  2. Joo vett! Vee joomine aitab nälja tunnet vaos hoida ning siis ei ole ka laua ääres olles nii meeletult suur isu kõike kokku ahmitseda.
  3. Naudi toitu! Söö rahulikult, mälu korralikult läbi, sest käes on aasta rahulikuim aeg ning kiiret ei ole kuhugi.
  4. Liikumine on kindlasti väga hea seedimisele ning selle aja jooksul saab toit rahulikult alla vajuda enne, kui uus laadung peale tuleb 😀
  5. Regulaarselt söömine on samuti suureks abi meheks, sest kui jätta liiga suur paus sisse ning mõelda, et parem hoida näljast kõhtu õhtusöögi jaoks siis kindlasti mitte! Seda suurem oht on üle süüa.

Iseenesest ei midagi keerulist tuleb kuulata oma keha ning teha õiged valikud. Väiksed, kuid lihtsad soovitused mida silmas pidada! Soovin teile kõigile imelisi jõule ning väärtustage koos oldud aega! Järgmise korrani, olge mõnusad!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Create a free website or blog at WordPress.com.

Up ↑

%d bloggers like this: