JAANUARI KOKKUVÕTE

Tahtsin seekord teha hoopis teistsuguse postituse või tegelikult vanasti mu postitused Fitness.ee foorumis olidki sellised, kus kirjutasin kuidas mul läinud on ning mis ma teinud olen. See, et aeg läheb lennates ei tule ilmselt kellelegi üllatusena ning veebruar on täie hurraaga alanud! Mida ma siis tahaksin selle kuu jooksul ära teha ning kuidas möödus jaanuar?

JAANUAR

Ma ei tea miks aga mulle kohe üldse ei istu see jaanuari kuu! 😀 Päris tõsiselt..see on nagu üks lõppmata pikk, pime ja külm kuu- jube palju väljaminekuid on ka. Ilmselgelt ei suuda ma mööda vaadata ostukeskustes olevatest poodidest, kus suured sildid 50-70% allahindlus. Mitte, et ma hull laristaja oleks aga lihtsalt 😀 vahel on vaja endale midagi head ja ilusat lubada.

Nagu öeldud sai siis laval mind see aasta ei näe ning see muidugi ei tähenda, et ma vähem pingutaks. Jaanuaris sujusid trennid ilusti ning tuhhi on sees küll! Vahepeal leppisime isaga lausa kokku, et proovime korra nädalas klapitada ühistrenni ja tuli päris hästi välja. Koos treenides on ikka täitsa teine vibe üleval. Lisaks sain ikka korralikult rasksut juurde ka lisada.

IMG_2910

Sügisel võtsid minuga ühendust Pärnu Koidula Gümnaasiumis käivat 2 neidu, kes tahtsid mind ja isa seoses uurimustööga oma projekti kaasta jaanuaris. Paraku isa aga teadis kohe, et see aeg viibib ta ise puhkusel ja korraks läks mul isegi meel nukraks…kui nii võib öelda, sest minu jaoks oli see ikka päris VAU, kui nad kirjutasid ja ütlesid, et meid väga oodatakse. Seepeale aga isa ütles, et ma võiksin ikka minna, saan juba varakult harjutada. Tegemist oli terviseõhtuga, kuhu peale minu oli kohale tulnud veel 3 inimest eritaustadega. Ning ma olen niiiinii rahul, et seal käisin ja kui huvitav mul endalgi oli kuulata teiste arvamusi ja soovitusi. Meile eelnevalt jagati välja küsimused ja siis me neljakesi arutlesime, rääkisime oma kogemustest jne. Kõik mis puudutab tervisliku eluviisi. Minu esimene loengu stiilis esinemine!

IMG_3096

Lisaks tegime ühe mega tuusa trennivideo koos The Aesthetic Project-iga. Kutid võtsid minuga ühendust, et kas oleksin huvitatud tegema nendega “Naised trenni” video seeriasse või kuidas iganes seda nimetatakse ühe trennivideo koos nendega 😀 Kuna ma teadsin, kellega tegemist ning, kui kvaliteetseid videoid nad toodavad siis olin kohe käpp. Saime HC Gymis Sikupillis kokku ja tegime minu kava järgi seljatrenni! Paar päeva peale filmimist monteerisid nad video kokku ning kohe alguses teadsin, et pettuma ei pea. Hea töö tehti ära! Kes näinud pole siis jätan alla lingi 🙂

IMG_2988

VEEBRUAR

Õnneks vastupidiselt jaanuarile on see kuu lühike ning mind ootab ees puhkus! Täpselt EV 100 sünnipäeval sõidame sugulastega Dubaisse. Ma lausa tunnen kuidas mu keha ja vaim seda puhkust ihkab! Mõtlesin läbi ka selle, et teen taastava tsükkli trennist 2 nädalat. Alustan sellega 1 nädal enne reisi ja siis lisaks jääb ka reisi nädalake sinna sisse. Tähendab see seda, et jõutrennid on põhimõtteliselt olematud või siis lihtsalt väga kergelt treenin kogu keha läbi. Pigem on rõhk siis kardio peal. Ning peale puhkust paneme paika eeldieedi plaani. Eks näis mis saama hakkab, mina olen igaljuhul põnevil!

IMG_3200
Buduaar Teeni 2018 aasta kalender 🙂 Veebruari kuu pilt on siis selline!

Viimasel ajal olen palju hakanud mõtlema ka sellele, et mis saab siis kui põhikool läbi?Seda, et ma gümnaasiumisse edasi lähen on kindel aga kas jään enda kooli või mitte selles on küsimus. Hetkel on küll väga mugav, sest kool on maja taga 😀 niiet selle üle absoluutselt ei nurise. Samas ma ise tunnen, et tahaks keskkonna vahetust, uusi inimesi, uut kooli. Mõned koolid on juba silmapiiril ka, kuhu hing ihkaks sisse saada. Natuke muretsen sellepärast, et kuna ma pole eriti reaali inimene siis võivad katsete tulemused sellest sõltuda aga ma luban endast parima anda. Aga ma ei viitsi üle ka mõelda ning võtan seda pigem rahulikult. Elame näeme! Naljakas aga jah nüüd alles on kohale jõudnud, et reaalselt ongi käes viimane põhikooli aasta. Andsime just eelmisel nädalal allkirjad ka seoses ainega, mida kolmandaks valisime lisaks siis matemaatikale ja eesti keelele, võtsin ma ühiskonna õpetuse.

Viimaseks tahaksin paluda, et hääletaksite minu poolt PLAYNUPUL 🙂 See on imelihtne ava all olev link, keri natuke alla, et näha nominatsioone ning (AASTA INSTAGRAMMERi) alla kirjutada minu instagrami konto nimi amanikiivikas! Ei midagi keerulist 🙂 ilmselgelt on konkurents päris tihe seal aga samas miks mitte proovida? Läbi selle saan ka teada, kas olete rahul sellega mida ma sotsiaalmeedias teen 😉

Playnupp.ee

Youtube.com

 

 

 

 

 

 

 

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Blog at WordPress.com.

Up ↑

%d bloggers like this: