APRILL

Hei! Minu siirad vabandused, et pikk vahe on sisse jäänud viimasest postitusest. Hetkel on nii palju ringi sabimist ja hilja koju jõudes on aeg juba seal maal, et kiire söök, vajadusel veel õppimine ja magama.

Dieet on kestnud täpselt kuu aega. Kindlasti mõtlete nüüd, et noo kas juba on muutusi näha ja kas on raske jne. Ausalt öeldes ei ole mul sellist tunnet, et dieedil oleksin 😀 Tõsimeeli kuna toiduportsjonid on üpriski mahukad ja suured. Lisaks on kaloraaž endiselt 2000 peal. Kardiot teen 30min päevas mõni päev rohkem, kui näiteks ilus ilm on siis pikem tiir kutsaga tuleb kõne alla! Kaal langeb ilusti 500g nädalas ja madalaim on olnud juba 58.4kg alustades olin 60.4kg. Üldjuhul on nii, et inimesed tahavad jube kiirelt tulemust näha aga ei arvesta sellega, et kõigega läheb aega ja iga asi omal ajal! 😉 Nii olen ka endale selle selgeks teinud. Eks ma lisan pildi ka kui juba muutusi näha on.

IMG_5177

Muus elus on olukord…pingeline? Tegelikult isegi ma ei ütleks, et pingeline aga lihtsalt need aprill ja mai on juba sellised kuud, kus igapäev on mõtted selle peal, et saaks juba lõpetatud! 😀 Esmasmpäeval on tulemas matemaatika proovieksam ja ma lihtsalt nii loodan, et läheb kõik ilusti ja ei teki blokki ette. Katsed erinevatesse koolidesse on ka tehtud ja kahjuks ühte ei saanud sisse aga teise vastuseid pole veel tulnud. Sellessuhtes on hea, et oma koolis olen sees anyway. Niiet päris kriitiline lugu ei ole.

Käisin üks nädalavahetus Johandral Rakveres külas. Nii äge on ikka see, kui tean et saan külas olles kõiki toidukordi jälgida nii nagu peab ilma, et peaksin muretsema et keegi viltu vaatab või pahasti arvaks. Johandra usinalt valmistas söögid ise, sest olgu öeldud, et tema on juba eeldieedi läbi teinud. Ning ma ise ei pidanudki muretsema! Käisime koos ka trennis ja nautisime lihtsalt koos olemise aega! Nii tore on see, et meil mõlemal on sama huvi ja üksteisega neid kogemusi jagada on ikka meeletult äge, sest ma tean, et tema on see inimene, kes mu sõpradest mind selles osas ilmselt kõige rohkem mõistab ja feelib.

IMG_7853

Laupäeva õhtul toimus Eesti Toidumess- Telefoniga toidu pildistamine. Esmaspäeval algas  restoranides ja kohvikutes üleriigiline telefoniga toidupildistamise kampaania, mille eesmärgiks on parandada (sotsiaal)meedias avaldatavate toidupiltide kvaliteeti ja anda selleks ka praktilisi näpunäiteid. Kui kutse sain muigasin enda ette, et huvitav küll kuidas see välja näeb. Aga vot väga armas sündmus oli korraldatud. Väike grupp inimesi oli kokku kutsutud, toidukriitikud, restoranide/kohvikute omanikud, fotograafid ja blogijad. Toimus see siis Koorekeerises väikses hubases kohvikus nõmmel. Esialgu tellisin eelroa ja hiljem pearoa ning sealjuures rääkisid siis erinevad inimesed, mida tuleks jälgida kui toitu pildistada ning kui teha toidust pilti restoranis, kas siis autoriõigusi ei rikuta.. Lihtsad asjad millele muidu polegi mõelnud. Rääkides toitudest, lihtsalt VAUVAUVAU eelroaks tellisin kitsejuustusalati ja pearoaks krõbeda tofu, mis lausa sulas suus! Ootoot, ma olen ju dieedil, kuidas ma siis väljas söön?? Selle nimi on tasakaal ja kui kaal on ilusti langenud siis kord nädalas luban oma hingele midagi head, olgu selleks siis jäätis või väljas söömine! Te kõik saate osavõtta sellest sündmusest, kui jälgite järgmisi punkte. Kampaanias osalevad ainult telefoniga restoranis või kohvikus tehtud pildid. Osalemiseks tuleb pildid üles laadida Facebooki või Instagrami (sel juhul peegeldades seda ka Facebooki), tag-ida restoran või kohvik kus pilt tehtud on ja lisada hashtag eestitoidumess (#eestitoidumess). Kampaaniaperioodi igal esmaspäeval (16.04, 23.04, 30.04) saavad eelmisel nädalal 4 enim like kogunud pilte einevaid auhindu.

Üle pika aja külastasin ka rullmassaaži. Arvestades seda, et mu keha on peale raskeid trenne päris valulik mitu päeva siis oli see nagu üks suur pai kehale! See oli mu kolmas kord ja igakorraga hakkan aina paremini tunnetama valulike kohti. Kuigi jah olen aus ja ega vahepeal olid hambad ristis ka, sest pühapäeval tegin korraliku jalatrenni ning kükis tegin 6x70kg oehhh!! Milline õnnetunne mind sees valdas. Nii kaua polnud julgenud raskust tõsta ja nüüd mõtlesin, et ah teeb ära selle. Niiet jalgu ikka andis rullida seal 😀 Aga samas ei saa ka seda mainimata jätta, et alati sinna minnes on nii hea ja soe vastuvõtt, mis lausa kutsub tagasi!

864C309D-1FCD-4C33-88AE-8FFFCCE55776
Ausalt ka mul on peale selle roosa treeningpluusi veel teisigi aga see on lihtsalt niii lemmik!! Sorry 😀 Juhuslikult on kõigil piltidel see seljas….

Praeguseks vist aitab ja proovin mitte nii pikka vahet sisse jätta! Kui on küsimusi, soovitusi mida tahaksite, et kirjutaksin siis võite mulle teada anda! Olge mõnusad ning nautige seda kevadet mis meile saabunud on!! Kallid-paid…tsauu! 🙂

 

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Blog at WordPress.com.

Up ↑

%d bloggers like this: