AEG ON MÖÖDUNUD KUI SILMAPILK

Update peale imekiirelt möödunud kolme kuud. Esiteks ma tunnen end kehvasti, et kirjutamine unarusse on vajunud ja teiseks ma tahan Teid tänada! Sellest teen juttu aga allpool 😉

35776227_1958932557490532_200323725726318592_n
Hambad ristis tähtede poole!

Mul oli väga stressirohke aeg, mis ilmselt ei tule kellegile üllatuseks. Kogu selle perioodi vältel sain end tundma õppida hoopis teisest küljest, kuidas ma erinevates situatsioonides käitun ja kohanen. Ehk, et eksamideksamieksamid ees ja taga. Ma ei ole eriline reaalkallakuga inimene ja ma tean seda. Matemaatika eksamit kartsin kõige rohkem, täpsemini seda põrumist. See hirm minu sees aina kasvas ja kasvas alates märtsist, mil ma juba seda ette põdema hakkasin. Ning selle tulemusena hirm sai minust võitu, ma kukkusin läbi. Tol momendil, kui see eksam mu ees oli, oli mu peamine eesmärk, et Amani ära jumala eest midagi tühjaks jätta…isegi kui läheb valesti vahet ei ole! Vaikselt pusisin ja korraga need mustandi lehed ja teadmine, et viimane 1h on eksami lõpuni jäänud tekitas mu sees lühise. Pisarakraanid pääsesid valla ja lõng jooksis kokku. Kuna meil oli peale eksamit võimalus kohe vastuseid näha siis sain koheselt teada, mis valesti läks… Lõpp hea kõik hea, ma käisin mata tundides ja õppisin, kordasin ja sain järeleksami 4!! Ma olen õnnelik sest see on tehtud ja samas on see õppetund kogu eluks, et on vaja endasse rohkem uskuda ja mitte hakata endale sisestama seda /ma ei saa hakkama/ fraasi.

Ma usun, et ma ei oota ühtegi sündmust oma elus nii palju rohkem, kui oli seda põhikooli lõpp, okei mu esimene võistlus ka bikiinifitnessis! 😀 Aga ja, ma ootasin seda päeva juba kuuendast klassist, mõeldes milline võiks mu kleit välja näha. 🙂 Nüüd kui see päevake möödas on, see oli nii tore ja emotsioonide rikas! Õnneks sügisel on meie klassikoosseis enamjaolt sama+mõned uued inimed ja isegi meie armas klassijuhataja jääb samaks! Mul on siiralt hea meel, et ikkagi sügisel oma koolis õpinguid jätkan, sest need on minu inimesed ja ma ei kujutaks ette end kusagil mujal!!

Dieediga on selline lugu, et võtsin pausi ja ei tahtnud stressata selle kaalunumbri pärast. Kuna niigi pingeline periood oli siis ilmselgelt olid nii keha, kui ka vaim stressis. Tasa ja targu tulen rajale tagasi. Eks mul endal on sisemiselt muidugi kurb natuke, et ei saanud oma eesmärki õigeks ajaks täidetud aga mis seal ikka kiiret ei ole.

Nüüd aga saab täiel rinnal suve nautida ja palju uusi kogemusi kogeda! Blogimisega jätkan uuesti sügisel! Instagramis olen aga endiselt aktiivne ja seal saate olla kursis mu toimetustega. AITÄH KA KÕIGILE NEILE KES BLOGIAUHINDADEL MINU POOLT HÄÄLETASID! Saavutasin 3 koha ja olen nii õnnelik, et Te mul olemas olete! Ilusat suve, päikest, vabadust, armastust, tervislikku elustiili soovides…

28080207097_4550cdeb49_o

Uskuge endasse, nii on kõik võimalik!

 

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Create a free website or blog at WordPress.com.

Up ↑

%d bloggers like this: