SISEMISTE DEEMONITEGA TOIMETULEK

Minu vaimne seisund ja oskus tulla erinevate tunnete ja olukordadega toime.

Kui olen küsinud oma jälgijate käest, et mis on need teemad, millest võiksin kirjutada siis neid valikuid on tulnud ikka päris korralikult! Ma olen nii tänulik selle üle, sest see aitab väga palju kaasa sellele, et ma tean, et teid reaalselt huvitab ka mida ma siin blogis korraldan 😀 Anyway üks minu jaoks väga huvitav mõte oli, et *Kuidas ma enda n.n sisemiste deemonitega võitlen ja neist hoolimata positiivseks suudan jääda?*  

42742071_323316881579050_710230051357982720_n

Eks igal inimesel on vähemalt korra ma arvan olnud selline olukord, et kõik on ülihästi ja tuju on mega ja siis käib nagu klõps ära ei tea kust ja ilmub välja külm, kaik ja kurb tuju… Nii ka minul! Nii armas on lugeda ja kuulda, kui inimesed ütlevad, et Amani sa oled nii positiivne!!

Kust see positiivsus siis ikka tuleb?

  • Olen täiega õppinud arusaama sellest, et täpselt nii nagu mina käitun inimestega käituvad nemad ka minuga! Kõik, mis sa teed teistele, tuleb sulle ringiga tagasi olgu selleks siis hea või halb tegu 🙂 Neid lihtsaid lauseid endaga kaasas kandes ongi juba pool tööst tehtud, et saavutada hea olemine.
  • Tee seda, mis sulle tõeliselt meeldib. See soovitus kõlab väga tavaliselt i know aga usu mind see toimib! Olgu selleks siis mõni hobi laulmine, kuntstiga tegelemine, mõni spordiala… terve nimekiri. See peab olema see miski, mida sa ootad ja mida sa tahad!
  • Ümbritse end inimestega, kellega sul on hea olla ja kes mõistavad sind! Teisiti öeldes, sinu inimesed. Ma lihtsalt armastan oma sõpru ja nendega koos olles on mul rahu tunne sees ja ma olen iga sellise hetke üle nii tänulik! Ma saan alati nende peale loota ja vastupidi nemad saavad ka minu peale!
  • Tagasiside teistelt, tulemuste saavutamine, eneseületamine, naeratamine, armastuse jagamine (ütlemine teistele, kui olulised nad on) Need tunduvad nii pisikesed ja tühised aga tegelikult on just need tegevused, need mis meid edasi viivad! 42752002_332421310649768_8863806982675496960_n

Sisemised deemonid

Need armsad tujulangused, hetked mil tunnen, et ma enam ei jaksa… Olgu selleks siis emotsionaalne tuju langus trenni suhtes, või koolis mõne aine pärast. Eelkõige, kui mul tekib trenniga selline tuju siis mõtlen alati, et oot stopp Amani mõtle nüüd mida sa korraldad??

  • Mul on eesmärk, mul on nii palju toetajaid, kes hoiavad pöialt ja elavad kaasa! Ma ei saa neid alt vedada jaa eelkõige ma ei tohi ise allaanda nii kergelt. Mul kipub olema see, et kui midagi välja ei tule siis peale paart korda ma enam isegi ei ürita.. Võib öelda, et löön käega kergelt. Samas on mu sees see üks ego tüüp 😀 See ego on selline, et ta koputab päris korralikult mõistuse oma kohale tagasi ja, seab eesmärgid selleks, et neid ületada! Ego, kellel on siht silme ees ja kes on selle nimel kasvõi kuud ja tähed taevast alla tooma! 😀 see väike pisik on meis kõigis sees olemas, lihtsalt tuleb üles otsida.
  • Ära hoia halba endas! Vahet ei ole mis see ka poleks…Ideaalne variant on see kui on olemas vähemalt 1 inimene kellele võid alati kõigist ja kõigest rääkida! Teine variant on kirjutada enda jaoks see halb mõte/ emotsioon/ rahutus millestki jne lahti. Kirjutada detailselt üles, kõik mida mõtled ja tunned. See aitab väga palju kaasa ja kunagi hiljem on hea lugeda ja võrrelda kuidas mõttemaailm ajaga muutuda võib. Ma ise olen 2klassist alates päevikut pidanud mitte küll regulaarselt aga siiski, enda olulisemad sündmused, kogemused head/halvad üles märkinud ja tagantjärgi on väga vahva neid mõtteid lugeda.

Ma siiralt loodan, et siin postituses on midagi, mis võiks inspireerida olla just selline nagu sa olla soovid! Me ei saa muuta seda, millisena me siia ilma sündinud oleme, küll aga saame muuta oma suhtumist igasse järgnevasse päeva! Naeratage, kallistage ja nautige elu!!

Kallid-paid jaa järgmise postituseni 🙂

Üks kommentaar “SISEMISTE DEEMONITEGA TOIMETULEK

Add yours

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Create a free website or blog at WordPress.com.

Up ↑

%d bloggers like this: