2019 AASTA LUBADUSED

Klassika on see, et enamus inimesed annavad endale lubaduse, et voh uuel aastal teen seda, teist ja kolmandat lisaks võtan end käsile ja mida kõike veel. 😀 See kõik on väga tore juhul, kui see inimest ennast ka päriselt motiveerib midagi muutma. Mina näen seda, et sellesk, et midagi oma elus muuta või teisiti teha ei pea me ootama uut nädalat, aastat või kes teab mida. Lihtsalt alusta homme ja ole parem inimene, kui näiteks sa seda eile olid 🙂 Pisike sissejuhatus tehtud aga asuks nüüd teema juurde, kerge ülevaade möödunud aastale ja samas ka pilk tuleviku suunas. 

Ütleks nii, et aasta 2018 oli üks suuuur ameerikamägi. Oli palju rõõmu, huumorit, väljakutseid, kuid oli ka pisaraid, kaotusi, tagasilööke. Aasta, mis võib heaga jääda minevikku. Esmalt kevad…see meeletu virr-varr ja põhikooli lõpetamine. Ausalt jumal tänatud, et see läbi sai, sest seda tralli korrata küll ei tahaks 😀 Läbikukkumine mata eksamil ja tunne, et kas ma tõesti pole suuteline paremaks? Kõigele lisaks sain ära proovida ka dieedil  olla ehk, et eeldieet tulevasteks võistlusteks (näha kuidas keha toimib). Pikemalt ma siin ei peatu, kel huvi oma mälu värskendada siis võin alla need blogilingid jätta 😀

Suvekuudel sai mööda Eestit ringi sõidetud ning 100-ga seda imelist ilma nauditud! Puhata, puhata ja veelkord puhata. Sügisel astusin oma kooli gümnaasiumisse ja tagantjärgi vaadates ja mõeledes…ma olen nii rahul ja õnnelik, et oma kooli otsustasin jääda! Ma lihtsalt ei oska sõnadesse panna kui kallis ja armas klass mul on+ õpetajad on väga mõistlikud ja vastutulelikud, mis on minu kui õpilase jaoks väga tähtis. Pean muidugi ära mainima, et põhikooli ja gümnaasiumi mahu ja raskuse level n.ö on ikka vääääga tuntav. Gümnaasium on vabatahtlik ja enam ei ole midagi, et õpetajad järgi jookseks ja ütleks, et kuule palun tee oma tööd ära vms. Iseenesest mõistetav, et oleksin justkui üleöö täiskasvanuks saanud 😀 halleluuja! Ametlikult ristiti mind gümnasistiks novembris, mis oli üks vahva nädal, mida meenutades tuleb naeratus näole! Oktoober ja tegelikult ka kogu november oli kohutavalt madal aeg..kuna kaotasin oma venna. Eks siiani on raske aga aeg parandab haavad ja tegelikult on olukord juba palju parem!

Detsember möödus kui silma pilk. Sai kõhud korralikult täis söödud ja pidutsetud! Kuna ma olen see õnnelik laps kellel 31.12 sünnipäev siis aasta viimane nädal ongi täpselt selline, et 1 pidu teise otsa. Samas ega ei saa kurta kuna nüüd ongi aastakeseks jälle rahu maa peal. Uue aasta võtsin vastu koos sõpradega linnast väljas, maal olles.

49261877_2174906469435860_4386001640394588160_n

Jaanuar, veebruar, märts jaaaa aprill!! Täidaks oma kauaaegse unistuse ja võib vist isegi öelda, et lubaduse ära. Lavale! Aprillis. Nüüd hakkas tõsine töö pihta ja pagan tulgu mis tuleb ma olen seal. Ideaalis ma tahaks esimese võitluse Pärnus teha, algajate oma ja siis aprilli lõpus Eesti Karikavõistlus. Eks näis, kas tuleb miskit veel või mitte aga esialgu jääks Eesti piiresse 😀

Ma ei andnud endale lubadusi uueks aastaks aga üks, mis kindel on see, et ma tahaksin ennast ületada ja n.ö süstida endasse rohkem eneseusku, olla võimalikult palju oma lähedaste inimesetga koos ja lihtsalt nautida elu! Võtta viimast ja tunda elust rõõmu, olla tänulik kõige ja kõigi eest. Aitäh ka Teile armsad lugejad, et Te siin olete olnud ja mulle kaasa elanud. Ma olen küll väga nigel postitaja siin aga, kui ma kirjutan siis vähemalt kõik tuleb otse südamest ja sellest, millest mõtlen!

49189273_377626706377452_2807166525604102144_n
Uusim pereliige Caesar

https://amanikiivikasblog.wordpress.com/2018/06/27/aeg-on-moodunud-kui-silmapilk/

Ilusat uut ja teguderohket uut aastat!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Create a free website or blog at WordPress.com.

Up ↑

%d bloggers like this: