7 NÄDALAT VEEL JA NÄLG ON MAJAS?!

Hei-hei! Teate ma olen hetkel jõudnud sinna punkt, kus ma niiiiiii väga tahaks, et oleks ajamasin millega saaksin aprilli kuusse lennata. Ma olen nüüdseks olnud täiesti defitsiidis 2kuud peaaegu. Ei mingeid väljas söömisi ega “cheat meal-e” õnneks mul isusi kui selliseid pole ka tekkinud ning tühja kõhu tunnet samuti mitte. Super! Küll aga olen ma vaikselt väsinud sellest….Ma tahaks seda võistlusele järgnevat õhtut, kus ma saan SOOJA MUHULEIBA SÜÜA OHTRA VÕIGA…YES PLEASE! Ja palju muud paremat aga hetkel oli see mu esimene mõte mis pähe tuli 😀

A859DF1E-2BB1-4B47-A5AF-5F36C901A6ED

Viimase kuu jooksul tunnen, kuidas olen n.ö oma mulli sukeldunud. Tähendab see seda, et ma olen nagu kõigest ja kõigist eemal oma mõtetega. Keha on kohal aga vaim rändab ringi kui nii võib öelda. Mitu sõpra on ka küsinud, et Amani kas kõik ikka hästi? Teate mul on kõik suurepärane lihtsalt kuidagi mu fookus ja kogu energia on suunatud hetkel ühele eesmärgile ja selleks on VÕISTLUSVORMI välja voolimine 😀 Mul on nagu silme ees üks pikk tunnel ja seal  lõpus on see valgus ehk eesmärk milleni ma jõuda soovin ning päev päevalt see läheneb. Hambad ristis tähtede poole!  Vaimselt olen ma juba sellele tasandile jõudnud, et no pagan ma olen niii valmis kui veel olla saab aga füüsiliselt on vaja veel tööd teha. Käin iga 2 nädala tagant ka massaažis, et keha liiga lukku omadega ei läheks ning, et taastumist kiirendada. Kaal langeb tasapisi ja positiivne on see, et ei peagi kaaluga nii alla minema kui alguses mõtlesime vaid saab ikka natuke kõrgemaks jätta. Endiselt proovime nädalas 500g maha saada ja kui mitu päeva järjest on kaal sama või kõrgem kui plaan on siis, teeme tõmbe päevad sisse, kus kaloraaž on madalam, kui muidu. Minu puhul see süsteem töötab, kui 1-2 päeva järjest kaloraaž madalam on.

0FCDDDD7-5E8A-47F0-ADE9-F6403166815E

Trennidega on nii, et see uus kava sobib mulle väga hästi ja mulle meeldib, et trennid ei veni pikaks vaid just siuke kiire ja tempokas. Muidugi kui ma 1h veel kardiot teen siis tuleb ikka 2h jõusaalis kokku aga treening ise läheb ruttu. Endiselt on mul 2+1 süsteem (2trenni ja 1kardio, 2trenni ja 1 vaba.)

Ühe kogemuse võrra jälle rikkam! Käisin Eleri juures poseerimist harjutamas ja nooo eks võib tunduda pildi realt, et ah mis see siis ära pole teha aga nooooo see on ikka oma ette kunst! Ma veel harjutasin ilma kingadeta mis siis veel kingadega on… 😀 Aga no Eleri on ennegi puunukust veetleva balleriini välja võlunud. Mina oma peas mõtlesin, et ikka oskan poseerida aga kaugel sellest, ma nägin kui suuri muutusi teeb kehaga see, kui vähekenegi teisiti seisad või poseerid. Nii palju pisikesi nüansse mida jälgida aga mis väga hästi toimivad.

02D1CE2E-81BF-43A0-B57E-5968B060CE04

Õnneks on kohe nädalake puhkust, sest algab koolivaheaeg ja no, mis saaks üldse praegu parem olla, kui see, et saan rahulikult hommikul magada ja oma toimetusi teha! Hetkel olengi hakanud tundma seda, kuidas mu uni on öösel häiritud. Mul pole kunagi olnud magamisega või magama jäämisega probleeme aga nüüd vaikselt annab tunda kuidas uni on õrnem ja iga pisemgi, kui piuks on häiriv. Paaril korral olen võtnud enne magama minekut melantoniini, mis aitab une kvaliteeti parandada ja samuti ka paremini lõdvestuda, sest ma usun, et kuskil alateadvuses mul hakkab pisike ärevus sisse tulema… 🙂

129C5DF7-639F-41B1-A896-3D126E6734E1
Esimesed võistlused Pärnus 06.04!!! 😍

Märtsis peaks tulema ka mitu vahvat projekti, milles kaasa löön ja mul on varuks teile üks äge uudis ka aga sellest kõigest lähemalt juba siis, kui aeg seal maal! Olge mõnusad nautige kevadist ilma ja naeratage!!

Panen siia alla ka Eleri kontakti, et juhul kui leidub siin lugejate seas võistlejaid või on kellegil sisimas salasoov kunagi võistelda siis kindlasti on Eleri nr 1 Eestis, kes teab ja oskab aidata!

http://teamreinart.salon.life/teamreinart/

 

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Create a free website or blog at WordPress.com.

Up ↑

%d bloggers like this: