BLOGI LÄHEB PUHKUSELE

Olen puhanud, nautinud ja lihtsalt olnud! Suvi on alanud mul imeliselt ja esimest korda tunnen, et vot sellest tuleb minu suvi. Sa küsid miks?

Alustan algusest. Nimelt tulin ma töölt ära, sest ma sain aru, et 10h klienditeenindaja poes olla suvel ilusate ilmadega pole ikka enam päris see, mida ma südamest teha sooviksin. Seega hetkel olen ma töötu aga kindlsti see nii ei jää, sest minu isiksus ei lase mul kaua lakke vahtida ja käed rüpes istuda. Mul on vajadus midagi teha ja no oma raha teenimine on siiski midagi muud, kui pidevalt küsida. Juuni kuu kavatsen 110% puhata!

Juuni alguses käisin gümnaasiumiga Tšehhis-Prahas. Kui välja arvata bussisõit, mida kokku tuli Tallinnast-Tallinnani ca 3900km natuke isegi rohkem siis oli täitsa meeldiv trip 😀 Ma vist tükk aega ei taha bussiga pikka maad sõita. Sõitsime läbi Balti riikide ja esimese öö veetsime Poolas. Edasi sõitsime Tšehhi ja seal olime kokku 3 päeva ja 2 ööd. Tegelikult mulle väga meeldis see, et meie klassist kutsuti ka inimesi kaasa, sest sellised väljasõidud on nii ägedad just selle poolest, et gümnaasiumi inimesed segunevad omavahel ja suhtlevad üksteisega rohkem. Niiet mina olen kahe käega selle poolt, et rohkem koos selliseid sõite ette võetaks.

IMG_6013

Kuidagi on mu vaheaeg läinud nii, et ma ei mõtle tulevikule ega minevikule vaid olen hetkes. Naudin antud olukorda ja neid inimesi, kes mul ümberringi on! Ma usun, et inimesed võiksid rohkem sellist mõtteviisi harrastada ja mitte põdema, sellepärast mis tuleb või mis olnud, vaid olema just antud ajahetkes! Jube lihtne on nii 🙂 Jutt läheb vist liiga filosoofiliseks ära ehk ma teen nüüd pöördkäigu ja räägin natuke trennidest ja võistlustest.

IMG_4803
Ahja-meie uus pereliige Aphrodite

IMG_4787

Taaskord on mul uus treeningkava, kus iseenesest uusi harjutusi, kui selliseid ei ole küll aga on eesmärgiks saada tagasi kogu see jõud, mis selle poole aastaga hääbunud on. Teha vanad rekordid uutega üle ja kasvatada natuke ka liha luudele juurde. Eriti ülakehale ja praeguses kavas ongi põhirõhk ülakehal. Õlgasid, selga ja käsi treenin kõiki 2x nädalas läbi…loodame, et aitab! 😀 Kui mõtlema hakata, et kohe on jaanipäev ja juuni saab läbi siis on küll selline tunne, et no mida paganat kohe on sügis ju. Okei enne mainisin, et ärme mõtle tulevikule oleme olevikus aga kuna teen juttu võistlustest ja oma plaanidest siis..sorri ma pean. Igaljuhul on plaanis juuli lõpuni teha oma tugevaid jõutrenne, kaaluga natuke kõrgemale minna ning augustist siis dieedile. Ma täitsa ootan juba seda! Põnev on näha, kuidas keha muutub. 😀 Esimene avastart oleks septembri lõpus toimuval Valio Profeel Cup-il, mis toimub Sparta Spordiklubis. Hommikuses plokis on algajad, kes esimest korda võistlevad ning õhtupoole saavad võistelda ka kõik teised, kes varem võistelnud on. Põhieesmärgiks on olla aga valmis 120% novembriks, kui toimuvad Eesti Meistrivõistlused ja Juunioride Maailma Meistrivõistlused. Selline näeb välja hetkene plaan. Eks näis kuidas läheb.

Lõpetuseks tahan ma TEID kõiki kogu südamest tänada, sest tänu Teile võitsin ma blogi auhindadel noorte kategoorias esikoha ligi 1397 häält!!!! VAU lihtsalt VAU! See on imeline ja väga tähendusrikas mulle 🙂 Suvel panen blogi puhkama ja puhake teie ka, nautige nii kuis jaksate, päevitage, liikuge palju väljas, sööge jäätist ja jagage armastust!

IMG_6700IMG_6634

Kallid-paid

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Blog at WordPress.com.

Up ↑

%d bloggers like this: