EESTI MEISTRIVÕISTLUSED 2019

WOW! Sügis hooaeg on olnud vägaaaaaa emotsiooniderohke. Kokku olen hetkel teinud 2 võistlust ja juba järgmisel reedel 22.11 olen valmis startima oma esimestele Maailma Meistrivõistlustele Budapesti. 🙂

4C894FF0-C45C-4A99-B1B2-DFCF7C83814A
Emotsioon tabatud pärast lavalt maha tulekut 🙂  Autor: Karl Rohtaas

Esimene võistlus oli Valio Profeel Cup, mis leidis aset 28.september Sparta Spordiklubis. Saavutasin seal 3.koha 4 naise seas juuniorite kategoorias ja jäin tulemusega rahule (muidugi jah kes ei läheks võitma) aga kuna võtsime treeneriga vastu otsuse võistelda alles augusti viimasel nädalal siis 4-5 nädalaga saavutatud vorm oli selleks kontrollvõistluseks piisav ja me teadsime ise ka, et vorm pole 110% valmis. Seega hea töö ning oligi rohkem motivatsiooni järgmised 5 nädalat Eesti Meistrivõistlusteks valmistuda, et seal viia lavale kogu pakett, mis on 110% valmis.

E4C60609-E656-401A-BDF6-F3ADA0CD0ACA
Valio Profeel Cup 2019. Pilt- Jüri Kartul

Need loetud nädalad ja päevad, mis võistluste vahele jäid olid ühelt poolt vaadates nii meeletult pikad, kui nüüd tagasi vaadates möödus kõik kui silma pilk. Oli nii tõuse kui mõõnu, küll ei liikunud kaal nii nagu vaja ja kui kaal ei liigu siis ei muutu ka pilt väga niiet sai nii mõnigi pisar jälle poetatud ja siis end kokku võtta ja hambad ristis edasi pingutada, sest Amani juba nii lihtsalt alla ei anna! Vahepeal tekkiski tunne, et trenn oli kohustus, kus peab lihtsalt ära käima aga ma ei tundnud sellest üldse rõõmu…pigem tegin trenni lihtsalt ära, et oleks tehtud. Madalad päevad vaimselt olid just need kui kaloraaž ka madalam oli siis andis keha kohe tunda, et n.ö säästurežiim on peale lülitatud. Natuke andis ka koolis õppimisel see tunda, et ega see aju ei taha väga aktiivselt kaasa töötada ja mõttelünkasid tuleb ka omajagu ette.

Eesti Meistrivõitlused toimusid seekord 2.novembril Tartus Ülikooli Spordihoones.  Hommikul ärgates oli mul juba enesetunne hea, sest pilt mis peeglist vastu vaatas oli selline, mida mu silm näinud polnud. Startisime kamraadiga kell 8 Tallinnast Tartu poole teele. Registreerimine oli kell 9-11 kus siis täpselt vaadatakse üle, mis kategoorias võistlen, kui pikk olen ning kas bikiinid ja kingad on võistlusteks sobivad. Samuti ka oli vajalik anda tervisetõend, et mu tervislik seisund võimaldab mul võistelda.  Peale registreerimist oli mul kohe grimmiaeg (kasutasin taaskord teenust, mis Moskvast kohale oli tulnud) JanTana, sest nende grimmiga ei teki mu nahale mingit kummalist reaktsiooni ning lõpptulemus on super+ enne lavale minekut  vaatavad nad mu üle ja vajadusel parandavad. Esimene kiht peale pandud, läksin edasi meiki Reelika juurde, kes alati mulle soengu ja meigi teinud on. Kindlates kätes! Meigiga ühel pool, sõitsime tagasi võistluspaika ja lasin teise kihi grimmi peale panna ning siis oligi juba aeg sealmaal, et sain sooja hakata tegema, sest minu kategooria (Juuniorid bikiinifitness) oli esimene, kes lavale läks.

 

17BA645D-10DF-4E66-9873-22CFD909CB4E
Juuste eest sai ka eelnevalt hoolitsetud ja uue värskenduse andis neile Helina (Isalon ilusalong)

Meid oli kokku 5 ehk saime juba finaaliformaadis I-Walk’ga lavale minna ja siis hakkasid võrdlused pihta. Tundsin iga hetk, mil seal laval olin, et siia ma kuulun! Need hõiked ja toetavad sõnad on siiani mu kõrvus. 🙂

Pilt- Artjom Fraiman7E195E82-37D9-4EB5-907F-D61678543D4C

D113301B-6BD4-40A5-A2DE-8FA5270B36AE
S
ellega aga ei lõppenud sugugi mu võistlus. Viimasel päeval, kui võistlustele registreerida sai otsustasime mind üles anda ka naiste kategoorias -166cm, et kogemust saaks ja samas saan rohkem laval ka olla 😀 Küll aga ei läinud päris nii nagu ennast häälestanud olin ja mind mõõdeti regamisel 166.1cm ja nii umbes 5x mis tähendas, et automaatselt olin siis -169cm naiste pikkus kategoorias. No mis seal ikka kett oli muidugi korraks maas, sest teadmine, et pean kõrvuti seisma MM 3.kohaga+ naistega, kes erinevatel välisvõistlustel väga kõrgeid kohti saanud. See selleks mu põhiprioriteet oli nagunii juuniorite kategoorias tulla medalile. Selle soovi ma ka täitsin ning sain 1.koha, KULD tuli koju, õnn oli seda suurem, kui nägin, et isa tuleb ja paneb mulle medali kaela!

C76F0CB8-8C15-45BC-9BB6-9B3D16A38DEE
Kuna võistlused olid kahes blokis siis oli ikka teine feeling küll teises blokis ka naistes võistelda. Eufooria oli suur! Pärast pausi hakati naisi jälle vaikselt kokku kutsuma ja üles rivistama numbrite järgi, et meid siis lava taha juhatada. Nagu juuniorites oli ka naistes finaaliformaat ja sain taas oma I-walki teha ja ikka hoopis kindlam tunne oli teist tiiru laval olla. Toimusid taaskord võrdlused ja kokku oli meid 7. Mõtlesin oma peas, et iga koht mis minust taha jääb on juba suur  võit minu enda jaoks! Taas oli käes autasustamise aeg ja mul puudusid igasugused ootused ja lootused. Järjest hakati välja hõikama, kes sai 6.koht. 5.koht 4.koht OOTA WHAT MA OLEN 3 parima seas???? Mul reaalselt jooksis elu silme eest läbi, lava ere valgus, saalist rõõmu hõisked ja mina 3.KOHT nii kõvas naiste katis!!! Šokk 😀 isa esimene lause mulle lavalt maha tulles oli “Ammi, mida sa nüüd korraldasid?!?!?” Ma ise ka ei teadnud vastust. See naiste 3.koht oli emotsionaalselt mulle kordades suurema tähendusega. Siit ka loo moraal, et iga asi on millekski hea ning ju ma siis pidin hommikul see 1mm pikem olema! Muidugi oli suur au nii ägedate naiskade kõrval seista, sest kõik on ju nii suure ja raske töö ära teinud.
DB0915F4-8912-427B-BD66-E5CCA004DC5E

35B8C828-B53A-4A2F-AD7E-5AC3ACF01F16
Oli see alles üks imeline päev!! Õhtul nagu ikka nautisin heade ja paremat, veetsin aega pere, sõprade ja oma imelise TeamKiivikas seltsis kuni hommikuni!

Lisaks ma tahaks veel tänada kõiki neid, kes läbi sotsiaalmeedia mulle häid soove soovisid ja kaasa elasid! It means a lot ❤
Järgmine peatus Juuniorite Maailma Meistrivõistlused! Püss on valmis paukuma :))
1CB0AABF-0EF6-4943-A0FC-074249A21682

2 kommentaari “EESTI MEISTRIVÕISTLUSED 2019

Add yours

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Blog at WordPress.com.

Up ↑

%d bloggers like this: