Q&A

Nii esmakordselt saite mult küsida küsimusi, instagramist mult ja nüüd ma siis vastan. Kuna mõned küsimused kattuvad siis ma ei hakka neile eraldi vastama vaid võtan kokku. 😉

6f673e88fac96b1bf98687c82fb48e4c

Kuidas kooli ja trenni tasakaalus hoian ning kas hinded ei kannata?

Ma usun, et seni kuni koolis hinded, käitumine jne korras on, on kõik hästi. Tuleb leida tasakaal hobi ja kooli vahel ning mõista, kust maalt piir läheb, et kumbki üksteist segama ei hakkaks. Hetkel olen väga hästi hakkama saanud ja pole probleemi! 🙂

Kas mulle meeldib treenida rohkem õhtul või hommikul?

Hmm..see vist täitsa sõltub tujust ja trennist. Ilmselt, kui raskem trenn on tulemas, kus n.ö rekordeid tahan teha siis ma pigem valin õhtuse aja. Samas, kui kergemad päevad on siis meeldib hommikupoole ära teha, et pärast päev vaba oleks (see kehtib nädalavahetuse ja vaheaegade puhul).

Kuidas ma leian motivatsiooni?

Kindlasti on mul ka hetki, kus mõtlen, et täna ei jaksa trenni minna…aga lihtsalt see tunne peale trenni on kirjeldamatu!! Mul üldiselt on väga harva seda, et ei viitsi trenni minna, sest fitness on saanud elustiiliks ja mulle jõhkralt meeldib see. Minu jaoks on trenn täpselt see koht, kuhu ma võin minna ükskõik, millises tujus olgu see siis oma viha, kurbuse, rõõmu vms väljaelamine. Minu koht selleks on 100% jõusaal!

  • Kasvõi kui mul tulebki motivatsiooni langus siis ma vaatan tagasi sinna, kust alustasin ehk siis pilte.
  • Eesmärkide kirja panemine. Nende täitmine!
  • Uued trenniriided!! 😀 Toimib sajaga!
  • Muusika kuulamine, mis häälestab mind sõnaotseses mõttes trenniks ette.
  • Teiste inimseste öeldud soojad sõnad, ehk siis, kuidas ma ise kedagi motiveerin trenni tegema.
  • Vaadates oma iidolite pilte siis minu puhul toimib ka see.

Kus trennides olen peale jõusaali veel käinud?

Päris pisikesena käisin tennises. Peale seda iluvõimlemine, tantsimine. Ikka ei sobinud…läksin kergejõustikusse. Sellest jäi väheseks tahtsin vehklema ka minna 😀 Ning ühel hetkel mõistsin, et ei ole ikka see, mida ma teha tahaksin. Nüüdseks on mu südame võitnud jõusaal ja ma pole ühegi valikuga nii rahul olnud, kui see!

Miks just fitness?

Oeh, kui ma sellele vastan siis võib päris pikk vastus ilmselt tulla 😀 aga ma teen lühidalt.  Fitness=elustiil üpris rutiine elu. Minu arust on see äge, kuidas üks kindel grupp inimesi elavad sarnast elu. Eesmärgid, tervislik eluviis, keha ülesehitamine. Mulle lihtsalt meeldib selle ala iseseisvus ja see feeling, mis võistlejatel peale võistlusi on. Nii tahaks ise ka seda juba tunda! Lisaks on minu jaoks selle ala puhul bikiinifitnessi naistel unelmate keha, selline mida ma ise ka tahaks.  Lava peal säramine ja olemine…see kõik lihtsalt tundub nii põnev ja muidugi raske ka aga igaljuhul on mul siht silme ees ja sinna ma ka pürgin!

Mitu korda nädalas treenin?

Hetkel teen jõusaali 5x nädalas.

Mis on mu lemmik harjutus jõusaalis?

Neid on päris palju erinevaid, aga ilmselt lemmikute seas on:

  1. Kükk kang turjal
  2. Vabaraskusega laia haardega seljatõmbed
  3. Ühe jala tahaviimine plokiga

Mis on mu lemmik hommikusöök?

Pudru!! Kiire ja konkreetne vastus, sest tõepoolest see on söök, mida ma võiks iga toidukorra ajal süüa 😀 Ilma, et mul villand sellest tekiks. See on ka koht, kus saab fantaasial lennata lasta.

Lemmik raamat?

Häid raamatuid on nii palju aga üks lemmikutest ilmselt on „Medaljon” Ene Sepp.

Aitäh teile armsad, et küsisite ja andsite mul võimaluse vastata! Kes teab äkki teeme kunagi jälle, sest usun et nii on kõige parem teil endal ka minust rohkem aimu saada 🙂 Olge mõnusad, nautige nädalavhetust ja tehke midagi toredat!!

 

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Blog at WordPress.com.

Up ↑

%d bloggers like this: